عنوان مطلب : حضور بازیکنان پرسپولیس در کنسرت محسن ابراهیم زاده + آهنگ ها

این خواننده جوان که طی ماه‌های اخیر توانسته قطعاتش را به گوش طیف گسترده‌ای از شنوندگان برساند، این برنامه را هم با تک‌آهنگ‌هایش برگزار کرد.

دیدار محسن ابراهیم زاده با مخاطبانش به تهیه‌کنندگی «مهدی کرد» رقم خورد و او روز سوم بهمن طی دو سانس پذیرای دوستدارانش در سالن میلاد نمایشگاه بین‌المللی تهران بود. فروش بلیت‌های این کنسرت در مدت زمان کوتاهی به اتمام رسید و پس از یک مرتبه تمدید، همه بلیت‌های هر دو سانس برنامه ظرف کمتر از ۴۸ ساعت به اتمام رسید.

البته این اولین کنسرت محسن ابراهیم‌زاده نبود و او از ابتدای فصل زمستان به چندین شهر مختلف ایران سفر کرده و برنامه دهها شهر دیگر در تور کنسرت‌های او تا پایان سال جاری وجود دارد.

دانلود آهنگ های گلچین شده در سایت آهنگ های ویژه و آهنگ های منتخب ، تازه‌ترین کنسرت محسن ابراهیم زاده خواننده موسیقی پاپ کشورمان به رهبری «رضا لعمانی» شامگاه چهارشنبه ۲۴ مرداد طی دو سانس در مرکز همایش‌های برج میلاد تهران برگزار شد.

به گزارش رسانه نوا، محسن ابراهیم زاده در این کنسرت گلچینی شاد از محبوب‌ترین قطعات خود از جمله دونه دونه، شبگردی، پای ثابتم، عاشق شدن و… را برای هوادرانش اجرا کرد.

رضا لعمانی- رهبر ارکستر و نوازنده گیتار الکتریک، امید قدسی- ویولن، فاروق آزادیان- تار، سیاوش کریمی نژاد- درامز، کارن زیاری- کیبورد و امید مولوی- گیتار الکتریک اعضای ارکستر محسن ابراهیم زاده را تشکیل دادند.حسین ماهینی، شجاع خلیل زاده و علی علیپور بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس از جمله مهمانان سانس دوم این کنسرت بودند. گفتنی‌است؛ این کنسرت به تهیه‌کنندگی «مهدی کرد» برگزار شد. برای دانلود آهنگ های محسن ابراهیم زاده به سایت بلاگ موزیک مراجعه نمایید