دانلود آهنگ تیتراژ سریال پایتخت 6


دانلود آهنگ تیتراژ سریال پایخت 6

دانلود رایگان تیتراژ ابتدایی و پایانی سریال پایتخت شش 6 عید نوروز 99 با حضور آهنگ شیدا شدم و پیدا شده عشقت تو دل مستم بهنام بانی Mp3 320 با متن پخش آنلاین

دانلود آهنگ تیتراژ سریال پایتخت 6

دانلود آهنگ جدید بهنام بانی قرص قمر 2

شیدا شدم و پیدا شده عشقت تو دل مستم // یک دل که نه صد دل من به تو دلبستم عاشقت هستم

جان جان تو شدی لیلی این خونه  /// جان جان با تو دل صد تای مجنونه

خلاصه داستان سریال پایتخت 6

قصه سریال پایتخت 6 با فوت بابا پنجعلی آغاز می گردد و روح پنجعلی در سریال حضور دارد و اعضای بدن او اهدا می گردد.

در خلاصه داستان آمده است که بهبود فریبا پس از سال ها به ایران باز می گردد اما ماجراهایی برایش پیش می آید که فهمیه را از شوهر سابقش دلسرد می کند. فصل ششم سریال پایتخت به تهیه کنندگی الهام غفوری در روستای زیولا شیرگاه مازندران تصویربرداری شده است و بازیگران بسیاری در آن ایفای نقش کرده اند؛

بازیگران و جریان سریال پایخت شش

قرار است تعدادی از قسمت های سریال طنز پایتخت فصل 6 در کشور ایتالیا ضبط شود. همچنین باید بدانید که بهنام بانی خواننده محبوب ایرانی در سکانس هایی از سریال حضور دارد و باعث جذابیت بیشتر داستان سریال تلویزیونی پایتخت شش شده است.

دانلود سریال پایخت 6

با بازگشت شخصیت بهبود به سریال، موقعیت های طنز بیشتری را در سریال شاهد خواهیم بود و بهتاش که در فصل 5 بیکار و آس و پاس بود حالا دروازه بان تیم فوتبال نساجی مازندران شده است و سیاسی شدن نقی معمولی شخصیت اصلی قصه یکی از دیگر جذابیت های سریال برای مخاطبان است.

در پایتخت 6 چه میگذرد

شما در این مجموعه طنز تلویزیونی شاهد سکانس های کمدی بسیاری خواهید بود و در شرح قصه سریال تلویزیونی پایتخت 6 آمده است که ارسطو دوباره راننده کامیون می شود و رحمت خروس باز ازدواج می کند.