بیوگرافی هوروش بند


بیوگرافی هوروش باند

هوروش بند گروه بسیار موفقی هست که در سال 95 اولین آهنگ منتشر کردند . و با زمان بسیار کمی به محبوبیت بسیاری دست پیدا کردند.

در این مطلب از سایت بلاگ موزیک به بیوگرافی هنرمندان گروه هوروش باند و زندگی نامه از زبان خود آنها می پردازیم.

Biography and photo of Hoorosh Band

بیوگرافی هوروش بند

مسعود جهانی و مهدی دارابی از گروه هوروش بند.

♫♫♫♫

از آثار هوروش بند می توان ، بخند واسم ، تویی دوا ، فاصله نه ، خنک شد دلت ، عاشقم ، ماه دلم ، به کی پز میدی ، آخر منو به باد داد ، مجنون ، یاد تو می افتم ، خالیه جای تو ، مثل من باش می توان نام برد

برای دانلود هر یک از این آهنگ ها خط بالایی روی اسم آهنگ مورد نظر کلیک کنید .

گروه هوروش باند برای اولین بار در سال 1395 توسط تنظیم کننده مطرح کشور تاسیس شد. در این گروه مدیریت اجرایی بر عهده حمید فریزند بوده و تنها خواننده هوروش بند نیز کسی نیست جز مهدی دارابی
♫♫♫♫
تیم هوروش بند با ترانه ای به اسم به یاد تو می افتم اولین بار شنیده شد و هواداران بی شماری رو بدست آورد . تا الان 7 قطعه رسمی با مجوز اداره ارشاد و فرهنگ از هوروش بند پخش شده و آلبوم شان نیز در سال 96 قراره پخش بشه. شایان ذکر هست تمام اشعار و ملودی های این گروه رو هم آرش عدل پرور و مسیح بر عهده دارند.
♫♫♫♫

هوروش بند به چه معناست

این کلمه هوروش نیست بلکه هوروَش به معنای فروزان مثل خورشید است. من موقع خواندن این کلمه اشتباه کردم و فکر کردم که هوروش است!(خنده) درواقع اشتباه لفظی من باعث شد نام گروهمان هوروش باشد! مجید فرهبد هم لوگوی گروه را طراحی کرد که البته چندبار روی آن کار کردیم تا به نتیجه رسیدیم.

♫♫♫♫

در کارهای هوروش تقریباً رگه‌هایی از موسیقی ایرانی وجود دارد و حتی آهنگ پیشواز موبایل خودت هم تکنوازی تار است.

سابقه کار در موسیقی اصیل ایرانی داری

اگر کسی بگوید موسیقی اصیل ایرانی دوست ندارم، دروغ می‌ گوید ولی من می‌ خواستم کاری کنم تا مخاطبان با موسیقی ایرانی آشتی کنند. این قضیه به تنظیم باز می‌ گشت و یک‌ سری تنظیم‌ های خاص را هم امتحان کردم اما باز هم امیدی به جواب دادنش نداشتم. من سابقه هنری خودم را روی فردی گذاشته بودم که باید کاملا از صفر شروع می‌کرد. خلاصه وقتی دیدیم مردم از آن استقبال کردند، این ایده را پرورش دادیم.

عکس های از هوروش بند

در ادامه با ما همراه باشید با عکس های جدید از هوروش بند در کنسرت

بیوگرافی هوروش بند

.

بیوگرافی هوروش بند

تصاویر گروه هوروش باند

بیوگرافی هوروش بند

آهنگ های پرطرفدار هوروش بند