بیوگرافی مانی رهنما و همسرش صبا راد


بیوگرافی مانی رهنما

در این مطلب شما بیوگرافی و زندگی نامه صبا راد مجری صدا و سیما و مانی رهنما خواننده محبوب کشور به همراه عکس همسر های اول و دوم و توضیحات کامل از این هنرمندان در بلاگ موزیک

مانی رهنما در تیر ماه 1350 خورشیدی در نارمک تهران به دنیا متولد شد. او از کودکی به صوت و آواز علاقه‌مند بود و از 14 سالگی با خرید یک پیانو، رسماً موسیقی را شروع نمود.

Biography and photo Mani Rahnama and His wife Saba Rad

بیوگرافی مانی رهنما و همسرش صبا راد

در مهر ماه سال ۱۳۷۱ به نزد بابک بیات رفت و از همان‌جا کلید فعالیت هنری جدی خود را زد.

از آثار مانی رهنما میتوان موارد زیر را که آماده دانلود شما قرار داده ایم نام برد :

دانلود آهنگ های مانی رهنما در برنامه دورهمی دانلود آهنگ بت ناشناس مانی رهنما دانلود آهنگ نیلوفر تنها مانی رهنما دانلود آهنگ تحملم کن مانی رهنما ( ریمیکس ) دانلود آهنگ یا محمد مانی رهنما

تمامی آهنگ های مانی رهنما


در طی ۶ سال کار با بابک بیات، اصول خوانندگی را فرا گرفت و سبک صدای خود را نیز پیدا کرد که در سال ۱۳۷۶ و در فیلم «مرسدس» به کارگردانی مسعود کیمیایی این سبک را اجرا نمود. با شعری از ایرج جنتی عطایی. در سال ۱۳۷۷ و در اولین جشنواره موسیقی پاپ، موفق به دریافت جایزه بهترین خواننده شد.

در سال ۱۳۷۷ آلبوم «مرسدس» و در سال ۱۳۷۸ آلبوم «فصل پرواز» به آهنگسازی بابک بیات و اشعاری از شهین حنانه و پیام پارسا را منتشر نمود که آهنگ پرنده از آهنگهای شناخته شده این مجموعه است.

بیوگرافی صبا راد همسر دوم مانی رهنما

فاطمه راد متولد ۳۰ آبان ۱۳۵۸ می باشد که با اصرار یکی از دوستانش برای تست گویندگی اقدام کرده است و از سال ۷۵ با گویندگی برنامه ورزش نشاط تندرستی فعالیت خود را در رادیو آغاز نموده است. او به عنوان نویسنده و گوینده برتر ( استان گیلان ) در جشنواره تولیدات مراکز استان ها انتخاب شده است.

بیوگرافی مانی رهنما و همسرش صبا راد

صبا راد از سال ۸۸ وارد تلویزیون گردید. او علاوه بر مجری گری برنامه به خانه برمی گردیم،در سال ۹۲ تهیه کنندگی برنامه ای صد قسمتی در شبکه پنج را نیز بر عهده گرفته است.

بیوگرافی مانی رهنما و همسرش صبا راد

همسر اول صبا راد ( مرتضی علی آبادی )

صبا راد با مرتضی علی آبادی در اواخر سال 92 ازدواج کرد اما چند سال بعد این خبر رسانه ای شد، در مهر ماه 95 مرتضی علی آبادی در مصاحبه ای اعلام کرد شش ماه است از این خانوم جدا شده است.مرتضی علی آبادی علاوه بر بازیگری و مجری گری مدیر مجموعه ورزشی تنیس استقلال نیز میباشد او مدتی است وارد عرصه بازیگری نیز شده است

عکس همسر اول مانی رهنما و پسرش

در زیر تصویری از فرزند و همسر اول مانی رهنما مشاهده می کنید .

بیوگرافی مانی رهنما و همسرش صبا راد

آهنگ های پرطرفدار بیوگرافی