بیوگرافی ماکان بند


بیوگرافی ماکان بند

در این مطلب از سایت بلاگ موزیک به بیوگرافی و زندگینامه گروه موسیقی ماکان بند ( امیر مقاره و رهام هادیان ) می پردازیم همچنین عکس هایی از این هنرمندان خوش صدا و سیما را برای شما دوستان آماده کرده ایم + بهترین آهنگ های ماکان بند برای دانلود.

بیوگرافی ماکان بند

Biography and photo Macan Band

این گروه با حمایت یاشار خسروی نوازنده ساکسیفون و آهنگسار در سال 95 بصورت کامل شکل گرفت . با حمایت شرکت آوازینو به مدیریت حسن اردستانی که از حمید هیراد نیز پشتیبانی می نماید.

بیوگرافی ماکان بند

ماکان بند به چه معناست ( یعنی چه ؟ )

ماکان نام پسر کاکی از حکام مازندران سران دیالمه در قرن چهارم بوده است که در آغاز نزد ابوالحسین ناصر در گرگان به سر می برد و از سربازان با نفوذ او بود و مدتی از جانب وی بر سرزمین تمیشه حکومت می کرد

بیوگرافی رهام هادیان در گروه ماکان بند + عکس

رهام هادیان متولد مرداد 1369 در تهران، خواننده است فعالیت او نیز ار دوران نوجوانی با علاقه اش به ملودی سازی شروع شد خیلی زود دوره های آهنگسازی را بصورت تجربه سپری کرد او ترانه سرایی نیز می کند.

بیوگرافی ماکان بند

بیوگرافی امیر مقاره در گروه ماکان بند + عکس

امیر مقاره یکی از اعضای گروه ماکان بند متولد سال 3 دی 1370 است که صدای وی و همچنین چهره طرفدران خاص خود را دارد امیر مقاره موزیسین و خوانندگی را از سنین جوانی آغاز نموده است و همچنین در عرصه مدلینگ هم فعالیت دارد وی در اینستاگرام 220 هزار فالور دارد و ادرس اینستاگرام وی amirmaghare_official است.

بیوگرافی ماکان بند

امیر مقاره هنوز ازدواج نکرده و مجرد است

امیر مقاره می گوید من تو زندگیم فقط دنبال یه دختر میوفتم اونم دخترمه وقتی داره راه رفتن یاد میگیره و فقط جلوی یه دختر زانو میزنم اونم باز دخترمه وقتی هنوز یاد نگرفته بند کفشاشو ببنده اسمه دخترمم عسله ولی مامان نداره .

رادیو جوان و گروه ماکان بند

دیده شدن ماکان باند با انتشار کارهایش در سایت ممنوع الفعالیت رادیو جوان بود اما دچار حاشیه های ممنوع الکاری نشد او در حرفه مدلینگ ( امیر مقاره ) نیز فعال است و با برندهای مختلف ایارنی و خارجی همکاری دارد.

اولین آلبوم منتشر شده از گروه ماکان باند

گروه ماکان بند اولین آلبوم رسمی خود را به نام دیوونه بازی در 31 مرداد 96 روانه بازار موسیقی کشورمان کردند که این آلبوم شامل ۱۲ قطعه بود.

بهترین آهنگ های اجرا شده توسط گروه ماکان بند

دانلود آهنگ ماکان بند دیوونه من دانلود آهنگ جدید ماکان بند دودیقه بودی ( 2 دقیقه ) دانلود آهنگ ماکان بند هر بار این درو دانلود آهنگ ماکان بند دلگیری

تمامی آهنگ های ماکان بند

آهنگ های پرطرفدار بیوگرافی

    چه مسخره دختر داری ولی زن نداری اثلا تو دوست دخترعیبی نداره خودم دوست دخترت می شمداری امیر

    همیشه عالی بودین و هستین

    رهام متولد ۱۳۷۰/۵/۷هست امیر متولد1374/10/۳

نظر شما پس از تایید درج خواهد شد.